تبلیغات
حرفای تنهایی - قانون جذب
تاریخ : پنجشنبه 1 تیر 1391 | 12:29 ب.ظ | نویسنده : رها
بزرگترین راز زندگی ما قانون جذب است. قانون جذب بیان می کند هر چیزی مشابه خود

را جذب می کند.بنابراین وقتی تو راجع به چیزی فکر می کنی، در عین حال مشابه همان افکار را

بسوی خودت جذب می کنی.افکار، مغناطیسی هستند و بسامد دارد. وقتی افکاری در سرت

بپرورانی، آنها بسوی کائنات فرستاده می شوند و بطور مغناطیسی تمام چیزهای مشابهی را که

بسامدی یکسان دارند بسوی خود جذب می کنند.

مقاله ای در این مورد نوشته بودم وچون به یکی از دوستان قول داده بودم که در وب قرار دهم ..تا

جایی که امکان داشت انرا خلاصه نموده  که برای عزیزان خسته کننده نباشد..

مقاله در ادامه مطلب..منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستم.سپاس.


به نام خالق زیبایی ها

             

چگونه قانون جاذبه می تواند زندگی افراد را تغییر دهد ؟

یکی از عمیق ترین دگرگونی ها در تفکر ما در نظر گرفتن ارتباطات اساسی بین این است که ما کیستیم و چه چیزی را به خود جلب می کنیم ؟

     با نگاهی گذرا به زندگی افراد متوجه این نکته خواهیم شد می بینیم که عده ای به راحتی به آنچه می خواهند دست می یابند  عده ای دیگر  به سختی و عده ای نیز هرگز به خواسته هایشان نمی رسند .بنابراین باید به دنبال علت باشیم .چه عاملی باعث میشود  که بعضی افراد به خواسته هایشان دست یابند؟

نیروی جاذبه

  علم فیزیک اثبات کرده است که همه مواد از ذرات ریزی به نام ملکول تشکیل شده اند ملکول ها نیز از اتم و هر اتم هسته ای   دارد (شامل پروتون و نوترون)که الکترون ها به دور آن می چرخند.حرکت الکترون ها باعث ایجاد انرژی می شود.و ایجاد قطب های مثبت و منفی در طبیعت و علم واقعیت دارد. نیروی   جاذبه  این انرژی های مثبت و منفی را دریافت می کند وبه طبیعت باز می       گرداند. بنابراین همان طور که می بینیم نیروی جاذبه قانون طبیعت است که تک تک اتمهای بدن ما به طور مداوم واکنش نشان می دهند چه ما متوجه باشیم چه نباشیم کار خود را انجام می دهد.

 حال اگر به انرژی های بدن خود توجه کنید یعنی همان ارتعاشاتی (خلق وخو یا احساسات ) که از بدنتان ساطع می شود یا مثبت است یا منفی .هر انسانی امواج خوب یا بد دارد در واقع ما دائم در حال ارتعاش هستیم.اگر خوشحال و ذوق زده باشی امواج مثبت بیرون می دهی. و اگر عصبانی وغمگین باشی امواج منفی از خود بیرون می دهی. پس بسیار مهم است که از ارتعاشات خود آگاه باشی زیرا آنچه تو از خود ساطع می کنی قانون جاذبه بیشتر از همان را به تو بر می گرداند.

ما در زندگی همان چیزهایی را به سمت خود جذب می کنیم که حواس وتوجه ما به سوی آن معطوف می شود. چه آنرا بخواهیم و چه نخواهیم. آنچه که در درونمان می گذرد جاذبه از آن آگاه است واز طریق همان احساس نسبت به تو واکنش نشان می   دهد واصلا به این فکر نمی کند که ان چیز به نفع توست یا به ضرر تو

جاذبه آگاهانه

در بیشتر مواقع ما ندانسته امواجی از خودمان بیرون میفرستیم مثلا  هنگام شادی موج مثبت وهنگام غم موج منفی را مرتعش   می کنیم .با کمک یک دستورالعمل ساده می توانیم این جذب ناآگاهانه را به یک جاذبه آگاهانه تبدیل کنیم .

  مرحله اول :باید خواسته ات را مشخص کنی .وقتی بدانی چه می خواهی ارتعاش خواسته ات آسان تر می شود .

   مرحله دوم : ارتعاشات را بالا ببر .یعنی باید برای خواسته ای که داری امواج مثبت بفرستی وبه آن فکر کنی .

 مرحله سوم : خواسته ات را بپذیر .امیدوار باش که به خواسته ات میرسی زیرا کوچکترین شک و تردید تو را از خواسته ات دور می    سازد .

 مهمترین مرحله ،مرحله سوم می باشد زیرا در بسیاری مواقع خواسته خود را مشخص می کنیم وبه ان فکر میکنیم ولی به آن    ایمان نداریم و ترس و ناامیدی نسبت به آن ما را از خواسته امان دور می سازد .این انرژی های منفی باعث می شود که جاذبه نیز  به سمت منفی کشانده شود .  

نیروی جاذبه کاملا از درن تو آگاه است وهرآنجه را که تو نمی خواهی نیز می شنود . وقتی مرتب عبارات منفی نسبت به یک   خواسته در ذهن تو باشد یعنی توجه تو به سمت چیزهایی است که نمی خواهی و مطمئنا تو در زندگی به چیزهایی دست می یابی که توجه و حواست را به سمت آن معطوف میکنی .خواسته یا ناخواسته . خوب یا بد .

پس باید با افکار منفی مبارزه کنیم تا بتوانیم به خواسته امان برسیم .بهترین راه این است که یاد بگیریم به بیانی دیگر حرف     بزنیم و فکر کنیم .

مثلا به جای گفتن : نمی توانم فلان  کار را انجام بدهم . بگوییم : میتوانم به راحتی آن کار را انجام دهم .

  پس باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا با افکار و بیانات مثبت تمام انرژی های مثبت را به سمت خود جذب کنیم .

  یک تمرین فوق العاده برای افزایش ارتعاشات مثبت نوشتن خواسته هایمان بر روی کاغذ می باشد . می توانیم در یک          ستون چیزهایی را که دوست نداریم  بنویسیم و در ستون دیگر چیزهایی را که دوست داریم و بعد چیزهایی را که دوست نداریم    خط میزنیم و تمام افکار خود را متوجه چیزهایی که دوست داریم می کنیم با این روش یاد می گیریم  که قدم اول را برداریم و      خواسته های خود را شناسایی کنیم . وقتی خواسته های مثبت را مشخص کردیم باید مرتب به آن فکر کنیم  برایش امواج مثبت     بفرستیم  وآنرا به سمت خود جذب کنیم .      

و نکته آخر اینکه  قدرت پذیرش خود را بالا ببریم .باور کنیم که به خواسته امان می رسیم و تردید و دودلی را کنار بگذاریم زیرا هر چقدر که خواسته ما قوی و مثبت باشد وقتی با شک وتردید همراه باشد دستیابی به ان امکانپذیر نمی باشد . اگر میزان شک و تردید کمتر شود دستیابی به خواسته ممکن می شود ولی زمان زیادی طول خواهد کشید . پس درصورتی می توان به یک خواسته قوی به سرعت دست پیدا کرد که هیچ شک و تردیدی نسبت به آن وجود نداشته باشد .

همان افکار منفی که نسبت به یک خواسته از خودمان ساطع می کنیم قدرت پذیرش ما را کاهش می دهد .برای بالا بردن قدرت پذیرش باید به افرادی فکر کنیم که توانسته اند به خواسته هایشان برسند .تعداد این افراد اندک نیست پس خواسته ای که ما داریم هزاران نفر دیگر نیز داشته اند و به آن رسیده اند . پس ما هم می توانیم به خواسته امان برسیم به این طریق تمامی شک  وشبهه ها را از بین می بریم .        

برای تقویت بیشتر ارتعاشات خود می توانیم روزانه در دفتر یادداشت خود مطالبی را ثبت کنیم . مثلا به خاطر همه چیزهایی که داریم شکرگزاری کنیم و یاد بگیریم که قدرشناس باشیم .یا همه آنچه را که آرزویش را داشته ایم و به آن رسیده ایم هر چند کوچک و بی ارزش دردفترمان ثبت کنیم و با  خواندن آن در آینده به قدرت جاذبه بیشر پی ببریم .همچنین می توانیم جعبه ای برای خود درست کنیم و تمام آنچه را که دوست داریم و آرزویش را داریم روزانه در آن بیاندازیم وهر روز به آن فکر کنیم و امید داشته باشیم که  به آن دست می یابیم این امید موجی مثبت است که تقدیم به خواسته های درون جعبه می کنیم .ایجاد خلأ برای خواسته مورد نظر و در انتظار پر شدن  آن خلأ بودن نیز روش مناسبی برای تقویت ارتعاشات می باشد .

 بنابراین نتیجه می گیریم که وظیفه ما فقط شناسایی خواسته و پذیرفتن آن است پس افکار منفی را از خود دور نگه دار و به خودت بگو :  

  "  اجازه می دهم  قانون جاذبه کار خودش را انجام دهد ."

                                                                                                              

                                                                                                               

                                                                                                                                   

 

 

   

          

   

   

 

    

                                                                                        نمایش نظرات 1 تا 30

پیچک